08.10.2024 09:36
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
10’ Роберто Донадони фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
15’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Олег Веретенников забиває ГОЛ!
18’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
21’ Небезпечний штрафний удар і Алессандро Дель Пьеро легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
28’ Відібравши м'яч, Виктор Леоненко віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
32’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
36’ Сандро Рамирес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
37’ Петр Чех показує найвищу техніку воротарської майстерності
40’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Стейси Брюстер отримує попередження
43’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Раимофф
51’ Знову м'яч забирає Бруно Араухо
53’ Леннерт Нильсен порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
54’ Гравець віддає наскрізний пас і Раимофф у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
57’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
63’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деннис Бергкамп
73’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Деннис Бергкамп від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
87’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Олег Веретенников...