08.10.2024 09:28
3’ Фран Мерида проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
13’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
16’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Леннерт Нильсен
22’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Дарвин Нуньес забиває ГОЛ!
22’ Після жахливої помилки захисника Тим ван Реммерсваал без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
24’ М'яч за межами поля, вкидає Антонио Валенсия
29’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Раимофф
33’ Сандро Рамирес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
35’ Знаменитий гравець Бруно Араухо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
35’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
36’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
40’ Дарвин Нуньес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
46’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
54’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
61’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
65’ При виконанні кутового удару Стейси Брюстер несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Леннерт Нильсен
80’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леннерт Нильсен...
82’ Раимофф віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
90’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бруно Араухо буквально лягає на спину опонента!