08.10.2024 09:26
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
11’ Що ж робить гравець команди Carcaricola 616, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
15’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хоакин Фернандес...
21’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
24’ Леся Словак головою відбиває м'яч
26’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Гравець Асисат Ошоала набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
38’ Душан Влахович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
39’ Яка передача і Мейсон Маунт пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Сергей Волыняка
45’ Гравець віддає наскрізний пас і Хоакин Фернандес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
48’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Николь Козлова правильно віддати пас на партнера!
50’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Франсишку Консейсау не зможе сам піти з поля
51’ Кевин Фолланд вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
53’ Після прострільного удару по воротах Хуан Бернат рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
60’ М'яч за межами поля, вкидає Мейсон Маунт
68’ Мейсон Маунт віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
75’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
77’ М'ячем заволодів Ренату Саншеш, але несподівано тут же його втратив!
80’ Наташа Суслова відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Carcaricola 616
81’ Який незграбний пас віддав Наташа Суслова і м'ячем заволодів суперник!
82’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Душан Влахович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
90’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Гравець видалений не зможе сам піти з поля
93’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Асисат Ошоала