08.10.2024 09:19
3’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Анук Хогендейк
7’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Лукман Аруна
10’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Михэйло Вучинич прикривається руками, медики вже поспішають...
16’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
22’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
25’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Стейси Брюстер забиває приголомшливий м'яч у ворота!
27’ Дэннис Ячин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
33’ Анук Хогендейк на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Сильний та точний пас віддав Анук Хогендейк і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Кристиан Поульсен
47’ Самсонова Екатерина легко перехоплює прострільну передачу
51’ Анук Хогендейк красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Meercat 1445
54’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Анук Хогендейк...
58’ Після жахливої помилки захисника Сеанса Старк без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
63’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
66’ Изсак Каллаи зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
73’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
77’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Балаж Джуджак правильно віддати пас на партнера!
78’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Михэйло Вучинич отримав сильну травму
84’ І знову Анук Хогендейк віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
92’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэннис Ячин