08.10.2024 09:14
4’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лукман Аруна...
8’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
13’ Хуан Себастьян Верон подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
17’ Карлос Клерк вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
22’ Гравець Рууд Гуллит набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
25’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Роберто Баджо
34’ І знову Леннерт Нильсен віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
38’ Михэйло Вучинич витягає дуже складний удар
44’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Фернандо Торрес прикривається руками, медики вже поспішають...
48’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
56’ Суддя призначає пенальті. Эдгар Давидс пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
57’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
59’ Лукман Аруна на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
61’ Карлос Клерк у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
65’ Яка передача і Тим ван Реммерсваал пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Після прострільного удару по воротах Роберто Баджо рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
68’ Эдгар Давидс порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
70’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
73’ Пров Зямкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
75’ Фабьен Бартез важко ловить м'яч
80’ Небезпечний штрафний удар і Леннерт Нильсен легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Фабьен Бартез важко ловить м'яч
91’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сандро Рамирес