08.10.2024 09:09
Заречье Arena
1’ Команда Заречье 672 розпочала з центру поля
6’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Карим Симон
10’ Ромео Мирабо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
13’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Заречье 672 гра в середині поля
14’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Пьетро Пиччиони забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
19’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Андрий Назарчук не зміг потрапити по воротах!
23’ Даниил Корнышев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542
25’ М'ячем заволодів Гари Брюне, але несподівано тут же його втратив!
32’ Команда Fc Monako 542 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
36’ Зірвавши контратаку суперника, Ромео Мирабо перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
45’ Команда Заречье 672 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
50’ Вдало віддав пас Матиас Канарис своєму гравцю!
52’ Питер Кальман відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542
56’ Адам Игве порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
63’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
63’ Після легкого удару гравцем Кристиан Риччи по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
69’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Блэгоджа Петрович не зміг потрапити по воротах!
78’ Макс Ларивьер непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
80’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пьетро Пиччиони чітко вкинув м'яч у гру
86’ Блэгоджа Петрович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!