08.10.2024 09:09
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
7’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мейсон Маунт
16’ Ренату Саншеш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
19’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Като Манджек правильно віддати пас на партнера!
29’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Като Манджек
37’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хуан Бернат буквально лягає на спину опонента!
43’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Франсишку Консейсау
47’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
48’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Кристофер Нкунку
49’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Джузеппе Басси забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Який незграбний пас віддав Джон Дуран і м'ячем заволодів суперник!
58’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ Ренату Саншеш втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
67’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
68’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
72’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Джузеппе Басси
77’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
79’ Після проходження флангом Сергей Милинкович Савич віддав точну передачу на протилежний фланг
88’ Відібравши м'яч, Джузеппе Басси віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю