08.10.2024 09:00
Madrid Fc Arena
1’ Команда Madrid Fc 841 розпочала з центру поля
3’ Суддя призначає пенальті. Яго Аспас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
5’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ М'ячем заволодів Отман Бонне, але несподівано тут же його втратив!
18’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
21’ Що ж робить гравець команди Madrid Fc 841, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
30’ Предраг Абрамович грамотно грає на виході
36’ Вдало віддав пас Хоакин Фернандес своєму гравцю!
43’ Хоакин Фернандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ Карел ван де Вен відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Madrid Fc 841
51’ М'яч за межами поля, вкидає Влас Жуковский
56’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леонид Маат правильно віддати пас на партнера!
56’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мейсон Маунт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Хуан Бернат на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
69’ Дааа... Карел ван де Вен не зміг прийняти пас від свого партнера...
72’ Предраг Абрамович легко перехоплює м'яч
74’ М'яч за межами поля, вкидає Хоакин Фернандес
76’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Карел ван де Вен...
86’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Иво Глинка