08.10.2024 08:52
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Що ж робить гравець команди FC Krasnodar 833, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
13’ Джон Уайлдер вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
15’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мейсон Маунт
18’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Цлогондж Депрерадович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
28’ Яка передача і Данило пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Данило забиває ГОЛ!
32’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
39’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
45’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хоакин Фернандес віддав пас в нікуди!
48’ Фадей Самойлов порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
58’ Після тонкої передачі м'яч отримує Данило
63’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Цлогондж Депрерадович
68’ Джон Уайлдер вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Олуджими Аннан
75’ Сильний удар по воротах, але Самсон Подопригора у стрибку легко відбив цей м'яч!
77’ Мейсон Маунт віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
80’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
84’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кевин Фолланд отримує попередження
85’ Після легкого удару гравцем Яго Аспас по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Фадей Самойлов чітко вкинув м'яч у гру