08.10.2024 08:43
Сталинград Arena
1’ Команда Сталинград 1897 розпочала з центру поля
3’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Гравець видалений
7’ Після легкого удару гравцем Сесар Навас по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
8’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Илья Цимбалар
10’ Боротьба за м'яч у повітрі і Скотт Эдкинс буквально лягає на спину опонента!
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Семак у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
13’ Після тонкої передачі м'яч отримує Педро Уго Аморим
19’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Бруно Араухо
20’ При спробі обійти суперника гравець Кадейша Бьюкенен підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
22’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
24’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Педро Уго Аморим
31’ Виктор Ворошилов прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
31’ Небезпечний штрафний удар і Джордин Уитема легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
39’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
43’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
49’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Виктор Ворошилов забиває ГОЛ!
51’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сергей Семак
56’ Після прострільного удару по воротах Кадейша Бьюкенен рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ М'яч за межами поля, вкидає Виктор Ворошилов
69’ Скотт Эдкинс порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
79’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Норайо Кита правильно віддати пас на партнера!
84’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Куинн
85’ Суддя призначає пенальті. Сесар Навас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
90’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Виктор Ворошилов не зміг залишити поле без допомоги медиків
92’ Ех, Джордин Уитема... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата