08.10.2024 08:34
ФК Гарбуша Arena
1’ Команда ФК Гарбуша 862 розпочала з центру поля
10’ Стратон Кондуриоти порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
15’ М'ячем заволодів Норайо Кита, але несподівано тут же його втратив!
20’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
22’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Хироши Кубота легко вганяє м'яч у сітку воріт!
27’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Стратон Кондуриоти
33’ Зірвавши контратаку суперника, Раимофф перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
36’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мазози Тирс
38’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Пров Зямкин
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
48’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
51’ Гравець віддає наскрізний пас і Кадыр Ниязымбетов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
54’ Федосий Корольков легко перехоплює прострільну передачу
57’ Після прострільного удару по воротах Раимофф рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
61’ Унати Айегбени віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ФК Гарбуша 862
63’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
66’ Раимофф точно зіграв головою на партнера по команді!
69’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
74’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
81’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Уго Аморим чітко вкинув м'яч у гру
85’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
87’ Знову м'яч забирає Гравець видалений