08.10.2024 08:22
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1020 розіграли м'яч із центру поля
4’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Джон Дуран
6’ Жахливий та неточний пас віддав Ренату Саншеш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
10’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
17’ Нето витягає дуже складний удар
22’ Дааа... Ренату Саншеш не зміг прийняти пас від свого партнера...
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кевин Фолланд чітко вкинув м'яч у гру
28’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Джон Дуран забиває ГОЛ!
32’ Душан Влахович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
38’ Команда Travellers 1020 спокійно контролює м'яч у середині поля
41’ Никола Миленкович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
43’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Като Манджек чітко вкинув м'яч у гру
44’ Суддя призначає пенальті. Никола Миленкович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
52’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
55’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Мейсон Маунт
59’ Кевин Фолланд подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
63’ Мейсон Маунт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
70’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Лоуренс Осе
73’ Георгий Мамардашвили важко ловить м'яч
76’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
78’ Після проходження флангом Мейсон Маунт віддав точну передачу на протилежний фланг
84’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Виктор Бонифейс...