08.10.2024 08:07
Madrid Fc Arena
1’ Команда Madrid Fc 839 розпочала з центру поля
3’ Иво Глинка від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
6’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Madrid Fc 839 гра в середині поля
16’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Леонид Маат правильно віддати пас на партнера!
18’ Відмінну передачу віддав Карел ван де Вен, мабуть один із найкращих гравців команди Madrid Fc 839
20’ Команда Madrid Fc 839 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ Знаменитий гравець Бруно Араухо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
30’ Команда Madrid Fc 839 спокійно контролює м'яч у середині поля
38’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
44’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Хоан Оливарес
50’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
54’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
54’ Левент Кишш проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
61’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Леонид Маат
64’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марио Сальветти легко вганяє м'яч у сітку воріт!
67’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хоан Оливарес
76’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
78’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Карел ван де Вен
85’ Предраг Абрамович важко ловить м'яч
89’ Яка передача і Левент Кишш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!