08.10.2024 07:59
PARIS Arena
1’ Футболісти команди PARIS 951 розіграли м'яч із центру поля
4’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Феррон Албакар
16’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
25’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруно Араухо правильно віддати пас на партнера!
34’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
37’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
42’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
46’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
51’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
61’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
70’ М'ячем заволодів Луиш Жозе Ферейра, але несподівано тут же його втратив!
75’ Реното Гонсалвеш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
78’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
81’ Вдало віддав пас Раимофф своєму гравцю!
85’ Турбен Седибе проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
88’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Норайо Кита