08.10.2024 07:51
5’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Пападопулос практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
12’ Після легкого удару гравцем Исмаил Кейбаши по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ Гравець Пападопулос набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
28’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Педро Уго Аморим
31’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
35’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Левент Кишш
40’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Норайо Кита
45’ Небезпечний штрафний удар і Халид Булахруз легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
46’ У грубому підкаті Беньямин Вербич зносить суперника з ніг!
53’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Норайо Кита
59’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Пров Зямкин
69’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Пьер Кунде
73’ Бруно Араухо практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
77’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
79’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
87’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Пьер Кунде прикривається руками, медики вже поспішають...
89’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Исмаил Кейбаши
90’ Диогу Далот відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Куземин Агро 1247