08.10.2024 07:33
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Матт Уилсон забиває приголомшливий м'яч у ворота!
3’ Гравець віддає наскрізний пас і Левент Кишш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
4’ Вараздат Ароян втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
4’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
11’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
13’ Після проходження флангом Эрик Сиссе віддав точну передачу на протилежний фланг
15’ Вараздат Ароян віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Трабзонспор 831! Видно злагодженість у діях!
21’ Небезпечний штрафний удар і Сэмюэль Немет легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
22’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
28’ Яка передача і Шэннон Этвуд пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ Шикарний аут та м'яч вкине Матт Уилсон
40’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Матт Уилсон
49’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Норайо Кита
50’ Гравець віддає наскрізний пас і Норайо Кита у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
51’ Артюр Мишель порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
53’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Шэннон Этвуд
55’ Гравець Алекс Гальяр набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
62’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Шэннон Этвуд не зміг потрапити по воротах!
71’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
78’ Який незграбний пас віддав Алекс Гальяр і м'ячем заволодів суперник!
84’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Матт Уилсон
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді