08.10.2024 06:13
Сталинград Arena
1’ Футболісти команди Сталинград 1897 розіграли м'яч із центру поля
5’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
8’ Пров Зямкин віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
18’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
21’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
30’ Боротьба за м'яч у повітрі і Скотт Эдкинс буквально лягає на спину опонента!
38’ Илья Цимбалар проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Сильний та точний пас віддав Илья Цимбалар і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
43’ Сергей Семак фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
53’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Джордин Уитема
58’ Сергей Семак красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сталинград 1897
60’ Гравець віддає наскрізний пас і Сергей Семак у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Раимофф
71’ Хоуп Соло на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
71’ Після прострільного удару по воротах Джордин Уитема рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Суддя призначає пенальті. Педро Уго Аморим пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
77’ Кадейша Бьюкенен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
79’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
83’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
86’ Відібравши м'яч, Куинн віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
88’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бруно Араухо забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!