08.10.2024 06:05
Сталинград Arena
1’ Футболісти команди Сталинград 1897 розіграли м'яч із центру поля
10’ Який незграбний пас віддав Илья Цимбалар і м'ячем заволодів суперник!
19’ Хоуп Соло легко перехоплює прострільну передачу
28’ Скотт Эдкинс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Раимофф практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
33’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Скотт Эдкинс забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
36’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
38’ Жилберту Силва красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Сталинград 1897
45’ Скотт Эдкинс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
55’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
58’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Бруно Араухо
67’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
72’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
73’ Виктор Ворошилов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Сталинград 1897
76’ Виктор Ворошилов фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
85’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Скотт Эдкинс