08.10.2024 06:05
8’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!
10’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Гравець видалений не зможе сам піти з поля
17’ Юрген Альтхаус фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
19’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Педро Уго Аморим отримує попередження
26’ Жо Алвес Жоао вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
29’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
32’ Ех, Хавьер Фернандес Анунсиатта... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
41’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди металл ярославскиЙ 1354 гра в середині поля
43’ Після жахливої помилки захисника Бруно Араухо без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
53’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
59’ І з м'ячем Пров Зямкин після ідеального підкату
63’ Ну треба ж! Ференц Пушкаш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
64’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
71’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
74’ Юрген Альтхаус втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
81’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Юрген Альтхаус
88’ При спробі обійти суперника гравець Гравець видалений підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
90’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бруно Араухо
90’ Небезпечний штрафний удар і Бруно Араухо легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!