08.10.2024 05:55
ВЕРДЕР Arena
1’ Команда ВЕРДЕР 1848 розпочала з центру поля
5’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Педро Уго Аморим
11’ Гравець віддає наскрізний пас і Халид Булахруз у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
11’ Жахливий та неточний пас віддав Педро Уго Аморим своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
14’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
14’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антон Зиньковский забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
17’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
19’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
21’ Никола Влашич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
23’ Алекс Крал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
27’ Суддя призначає пенальті. Маркус Тюрам пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
28’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Алекс Крал
31’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
40’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Никола Влашич
44’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
49’ Йхон Кордоба від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
58’ М'ячем заволодів Бруно Араухо, але несподівано тут же його втратив!
63’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Левент Кишш
67’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Маркус Тюрам
67’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ У грубому підкаті Алекс Крал зносить суперника з ніг!
73’ Гравець команди ВЕРДЕР 1848 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Никола Влашич отримує попередження
75’ Дааа... Алекс Крал не зміг прийняти пас від свого партнера...
83’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
88’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Педро Уго Аморим
89’ Суддя призначає пенальті. Пров Зямкин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
90’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Марко Петкович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!