08.10.2024 05:29
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
8’ Адам Игве порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
10’ Знову м'яч забирає Гари Брюне
15’ Олег Трапасян на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
20’ При виконанні кутового удару Квим Данни Алекс несподівано та красиво забиває ГОЛ!
22’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Роберт Полгар
24’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
24’ Марко Конти проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Гари Брюне точно зіграв головою на партнера по команді!
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
37’ Дааа... Марко Конти не зміг прийняти пас від свого партнера...
40’ Після легкого удару гравцем Вук Матич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
47’ Карим Симон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
52’ Відмінну передачу віддав Роберт Полгар, мабуть один із найкращих гравців команди Fc Monako 542
57’ М'ячем заволодів Марко Конти, але несподівано тут же його втратив!
60’ Мда... Ромео Мирабо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
64’ Питер Кальман віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc Monako 542
74’ Зірвавши контратаку суперника, Роберт Полгар перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
78’ Вук Матич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
83’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лионель Ранкур забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Після тонкої передачі м'яч отримує Матье Жиль