08.10.2024 03:17
8’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
15’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Силас
19’ М'ячем заволодів Габриэль, але несподівано тут же його втратив!
24’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Лукас Лима
28’ Після легкого удару гравцем Давид Кипиани по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
28’ Після легкого удару гравцем Аллан по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
29’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
34’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Педро Уго Аморим
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
36’ При виконанні кутового удару Эскердинья несподівано та красиво забиває ГОЛ!
43’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
49’ Сильний удар по воротах, але Роджерио Сени у стрибку легко відбив цей м'яч!
55’ Зірвавши контратаку суперника, Пров Зямкин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
63’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Педро Уго Аморим
68’ Після жахливої помилки захисника Аллан без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
70’ У грубому підкаті Бруно Араухо зносить суперника з ніг!
80’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
80’ Талиска віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ТОРНАДО 1753! Видно злагодженість у діях!
84’ Лукас Лима порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
94’ Вдало віддав пас Левент Кишш своєму гравцю!