08.10.2024 01:01
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
5’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ромео Мирабо чітко вкинув м'яч у гру
15’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
15’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
20’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бен Руурд Чрюдер
27’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Ех, Дуэн Жигон... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
37’ Зірвавши контратаку суперника, Матье Жиль перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
45’ Трофим Панкрашкин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
50’ Після проходження флангом Осман Щербаков віддав точну передачу на протилежний фланг
57’ Після жахливої помилки захисника Хотэка Хасэгава без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ Карим Симон у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
58’ Гравець команди Fc Monako 542 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Карим Симон отримує попередження
59’ Яка передача і Бен Руурд Чрюдер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
66’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Хотэка Хасэгава прикривається руками, медики вже поспішають...
67’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Питер Кальман
72’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Бен Руурд Чрюдер
76’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Бекзат Мамин
80’ Гравець Ромео Мирабо набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
82’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хотэка Хасэгава забиває приголомшливий м'яч у ворота!
90’ Дуэн Жигон проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!