08.10.2024 00:41
Voliry Arena
1’ Команда Voliry 1071 розпочала з центру поля
4’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Леннерт Нильсен не зміг потрапити по воротах!
11’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
13’ І знову Карлос Клерк віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
21’ Ганджу Майеби у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
23’ Знаменитий гравець Лукман Аруна вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
27’ Вправно перехоплює м'яч Раимофф
28’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
35’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Карлос Клерк забиває ГОЛ!
37’ Богдан Шухман грамотно грає на виході
40’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
43’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Богдан Шухман вміло забирає м'яч!
44’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
50’ Мда... Руслан Бабенко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
52’ Олег Протасов вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
61’ Тим ван Реммерсваал спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
66’ Богдан Шухман головою відбиває м'яч
66’ Руслан Бабенко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
76’ Ех, Джанпьеро Пинна... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
79’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Карлос Клерк не зміг залишити поле без допомоги медиків
82’ Леннерт Нильсен від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
87’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Сандро Рамирес