08.10.2024 00:33
3’ Лукман Аруна фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
7’ При виконанні кутового удару Жека Тарантино несподівано та красиво забиває ГОЛ!
7’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франческо Маньянелли правильно віддати пас на партнера!
12’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
16’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
22’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Татьяна Бондаренко забиває приголомшливий м'яч у ворота!
25’ Пров Зямкин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
27’ Антон Шиндер прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
31’ Айтана Бонмати відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Urbetevere 1800
34’ Фабио Куальярелла фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
37’ Знаменитий гравець Фабио Куальярелла вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
40’ Яка передача і Деукалайон Ксенакис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ Леннерт Нильсен красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
53’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
57’ Айтана Бонмати порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
59’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Лукман Аруна
64’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Вол не зміг потрапити по воротах!
67’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Антон Шиндер
70’ Жорсткий підкат та футболіст Татьяна Бондаренко падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
71’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
74’ Небезпечний штрафний удар і Пров Зямкин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
75’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Айтана Бонмати
77’ Жека Тарантино фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
79’ Після прострільного удару по воротах Фабио Куальярелла рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
80’ Ех, Сандро Рамирес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
85’ Який незграбний пас віддав Раимофф і м'ячем заволодів суперник!
85’ Фабио Куальярелла зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку