08.10.2024 00:32
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
15’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
21’ Команда Carcaricola 616 спокійно контролює м'яч у середині поля
26’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Наташа Суслова
28’ Команда Carcaricola 616 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
38’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Після невиразного відбору, атаку почав Педро Уго Аморим
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Люба Шматко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Николь Козлова...
59’ Ну треба ж! Мэнди Ислакер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
62’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Левент Кишш
69’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
72’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
75’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
81’ Відібравши м'яч, Сергей Каркарикола віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
83’ Педро Уго Аморим не зміг віддати пас! Явний брак техніки
92’ Асисат Ошоала у своєму штрафному затримує суперника за футболку!