08.10.2024 00:19
4’ Сильний та точний пас віддав Пров Зямкин і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
8’ Себастьян Коатес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
8’ Деукалайон Ксенакис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
11’ Ну треба ж! Леннерт Нильсен віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
15’ Жахливий та неточний пас віддав Леннерт Нильсен своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
24’ Фернандо Муслера витягає дуже складний удар
32’ Родриго Бентанкур вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
39’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
42’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Матиас Весино
46’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
56’ Відмінну передачу віддав Федерико Вальверде, мабуть один із найкращих гравців команди Сборная Уругвая 1294
60’ Гравець команди Сборная Уругвая 1294 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Федерико Вальверде отримує попередження
63’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Луис Суарес
71’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Эдинсон Кавани
81’ Тим ван Реммерсваал неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
83’ Родриго Бентанкур не зміг віддати пас! Явний брак техніки
88’ Луис Суарес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!