07.10.2024 23:22
Українські Козаки Arena
1’ Команда Українські Козаки 704 розпочала з центру поля
4’ Зірвавши контратаку суперника, Тим ван Реммерсваал перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
8’ Габриель Фернандес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
13’ Хосе Луис Марти порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
16’ Сандро Рамирес проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
19’ Після прострільного удару по воротах Гальдер Керрахериа рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
23’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Пров Зямкин
27’ Відібравши м'яч, Хосе Луис Марти віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
33’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лукман Аруна буквально лягає на спину опонента!
38’ Знаменитий гравець Сержи Баржуан вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
42’ Хосе Луис Марти неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
44’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Габриель Фернандес
47’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Карлос Солер віддав пас в нікуди!
55’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тим ван Реммерсваал
62’ Ну треба ж! Карлос Солер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
69’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марио Эрмосо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
72’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хосе Луис Марти
72’ Знаменитий гравець Габриель Фернандес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
82’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
86’ Відмінну передачу віддав Лукман Аруна, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495