07.10.2024 23:22
ФК КРИВБАС Arena
1’ Футболісти команди ФК КРИВБАС 1968 розіграли м'яч із центру поля
11’ Виолета Тян вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
17’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Анна Стекольщикова
24’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
26’ Суддя призначає пенальті. Леся Ольхова пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Відмінну передачу віддав Деукалайон Ксенакис, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
30’ При виконанні кутового удару Лукман Аруна несподівано та красиво забиває ГОЛ!
31’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Ольга Басанська легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Гравець Диана Белякова набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
41’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
44’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Лукман Аруна віддав пас в нікуди!
50’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Анастасия Жигадло
50’ Після легкого удару гравцем Анна Стекольщикова по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
53’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лукман Аруна правильно віддати пас на партнера!
55’ І знову Диана Белякова віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
65’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
72’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ирина Кочнева
80’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
82’ Ну треба ж! Виолета Тян віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Любов Мозга зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
90’ Після прострільного удару по воротах Ирина Кочнева рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
91’ І знову Пров Зямкин віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!