07.10.2024 23:22
Zvyaghel Arena
1’ Команда Zvyaghel 1057 розпочала з центру поля
8’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
18’ Сильний та точний пас віддав Хоакин Фернандес і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
26’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
34’ Нето грамотно грає на виході
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Душан Влахович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
38’ Сильний та точний пас віддав Манор Соломон і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
47’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
49’ М'ячем заволодів Кевин Фолланд, але несподівано тут же його втратив!
58’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
65’ Мейсон Маунт спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
69’ Марлон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
72’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Хайтам Ассири
78’ Александр Рыбка важко ловить м'яч
83’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
90’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Маркиньос отримує попередження
91’ Команда Zvyaghel 1057 спокійно контролює м'яч у середині поля