07.10.2024 23:05
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Счеосни Новак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
7’ Після жахливої помилки захисника Рикардо Верхувен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
11’ Стевэн Петрович віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Перемога 836! Видно злагодженість у діях!
15’ Бруну Мендаш Хипайлито добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
17’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кевин Фолланд
19’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хоакин Фернандес забиває ГОЛ!
21’ Вдало віддав пас Франсишку Консейсау своєму гравцю!
23’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
31’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
32’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кевин Фолланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
33’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
40’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Бруну Мендаш Хипайлито
44’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Мейсон Маунт
50’ Що ж робить гравець команди Перемога 836, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
54’ Що ж робить гравець команди Перемога 836, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
56’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
60’ Счеосни Новак важко ловить м'яч
65’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Бруну Мендаш Хипайлито правильно віддати пас на партнера!
65’ Драгослав Михайлович відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Перемога 836
72’ Шикарний аут та м'яч вкине Мейсон Маунт
74’ Кристиан Томас зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ Эрминио Ди Черчи віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Перемога 836! Видно злагодженість у діях!
78’ Небезпечний штрафний удар і Яго Аспас легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
78’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Хуан Бернат
84’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Франсишку Консейсау зробив гарний підкат
86’ Сильний та точний пас віддав Яго Аспас і команда впевнено спрямувалась у контратаку!