07.10.2024 22:45
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
11’ Гравець команди PREMIUM 909 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
12’ Кетиль Баккер важко ловить м'яч
13’ Яка передача і Лексо Сонди пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ Франсишку Консейсау проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
18’ Антонайдж Йованович фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
23’ Після проходження флангом Душан Влахович віддав точну передачу на протилежний фланг
27’ Антонайдж Йованович спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
29’ І знову Хуан Бернат віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
34’ Душан Влахович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
43’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мейсон Маунт
47’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Хуан Бернат
53’ Небезпечний штрафний удар і Душан Влахович легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
54’ Франсишку Консейсау неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хенрич Залесский
61’ Хенрич Залесский відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди PREMIUM 909
64’ Який незграбний пас віддав Хенрич Залесский і м'ячем заволодів суперник!
65’ Джанлуиджи Дзанелла проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
68’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренату Саншеш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
70’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Душан Влахович
75’ Після образи суперника Джанлуиджи Дзанелла нахабно штовхає його!
77’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Джанлуиджи Дзанелла...
87’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Душан Влахович
90’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!