07.10.2024 22:36
RB London Arena
1’ Футболісти команди RB London 852 розіграли м'яч із центру поля
5’ Що ж робить гравець команди RB London 852, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
13’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
17’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
17’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Фолланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
18’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Александр Калабашкин
18’ Гравець команди RB London 852 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Фердинанд Скшеч отримує попередження
22’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Марчелло Александре вміло забирає м'яч!
27’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
31’ Гравець Валерий Лукашевич набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
32’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
39’ Після невиразного відбору, атаку почав Артур Сунде
46’ Алдияр Сулейменов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди RB London 852
52’ Хуан Бернат точно зіграв головою на партнера по команді!
59’ Ренату Саншеш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
62’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Франсишку Консейсау віддав пас в нікуди!
68’ Кевин Фолланд точно зіграв головою на партнера по команді!
74’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
82’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Ренату Саншеш
85’ Алдияр Сулейменов добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч