07.10.2024 22:24
Urbetevere Arena
1’ Футболісти команди Urbetevere 1800 розіграли м'яч із центру поля
7’ М'ячем заволодів Наталия Боярова, але несподівано тут же його втратив!
9’ Команда Urbetevere 1800 спокійно контролює м'яч у середині поля
14’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
24’ Арина Кравець легко перехоплює м'яч
33’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
35’ Франческо Тотти проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
37’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франческо Тотти забиває ГОЛ!
38’ Який незграбний пас віддав Франческо Тотти і м'ячем заволодів суперник!
40’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
42’ Після проходження флангом Пров Зямкин віддав точну передачу на протилежний фланг
48’ При виконанні кутового удару Фабио Куальярелла несподівано та красиво забиває ГОЛ!
49’ Сильний та точний пас віддав Марко Манкосу і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
53’ Фабио Куальярелла добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
55’ Гравець віддає наскрізний пас і Лука Антонелли у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
57’ Після образи суперника Антон Шиндер нахабно штовхає його!
63’ Знаменитий гравець Дэннис Ячин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жека Тарантино чітко вкинув м'яч у гру
74’ Михэйло Вучинич непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
79’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Наталия Боярова забиває приголомшливий м'яч у ворота!
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Марко Манкосу
87’ Суддя призначає пенальті. Татьяна Бондаренко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
88’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!