07.10.2024 22:16
11’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
12’ Суддя призначає пенальті. Дэннис Ячин пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ Яка передача і Иори Хаттори пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ Дэннис Ячин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
21’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Даниел Новелли
22’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Дэннис Ячин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
25’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
27’ Норайо Кита практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
32’ Джерард Татчер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
39’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
43’ Хуссейн Марцоччи не зміг віддати пас! Явний брак техніки
48’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Дэннис Ячин отримує попередження
53’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Дэннис Ячин віддав пас в нікуди!
55’ Даниел Новелли вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
61’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Шуджи Исии
64’ Сандро Рамирес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
64’ Знаменитий гравець Раимофф вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
74’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Кунайо Кидо...
80’ М'ячем заволодів Кунайо Кидо, але несподівано тут же його втратив!
82’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Хуссейн Марцоччи
84’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
90’ Джерард Татчер на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр