07.10.2024 22:14
Stallion Arena
1’ Команда Stallion 1742 розпочала з центру поля
3’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Жо Алвес
14’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Левент Кишш
18’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
19’ М'ячем у голову отримує Адольфо Гайч. Сподіваємось все обійдеться...
25’ Команда Stallion 1742 спокійно контролює м'яч у середині поля
33’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
38’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
42’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Раимофф точно зіграв головою на партнера по команді!
52’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
60’ Гравець Милош Красич набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
67’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
76’ Владимир Габулов грамотно грає на виході
78’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
80’ Марк Гонсалес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
87’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Алексей Березуцкий забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ Левент Кишш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!