07.10.2024 22:01
Сборная Бразилия Arena
1’ Команда Сборная Бразилия 1279 розпочала з центру поля
3’ Пров Зямкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
4’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сандро Рамирес
11’ Оскар на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
16’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Леннерт Нильсен
23’ Команда Сборная Бразилия 1279 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Паулиньо
31’ І знову Оскар віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
35’ Гравець команди Сборная Бразилия 1279 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Оскар отримує попередження
39’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Виллиан
42’ При виконанні кутового удару Роналдо несподівано та красиво забиває ГОЛ!
48’ І знову Деукалайон Ксенакис віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
51’ М'яч за межами поля, вкидає Виллиан
56’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сандро Рамирес
63’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
66’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
73’ Яка передача і Даниэл Алвес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Деукалайон Ксенакис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
75’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Роналдо
83’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Пеле
93’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Карлос Клерк