07.10.2024 21:53
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
3’ Ну треба ж! Хамес Родригес віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
5’ Карлос Вальдеррама порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
11’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Хамес Родригес
14’ І з м'ячем Халид Булахруз після ідеального підкату
23’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Хамес Родригес
24’ Після прострільного удару по воротах Хамес Родригес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
26’ Після прострільного удару по воротах Сандро Рамирес рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
29’ Луис Муриэль втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
32’ М'ячем у голову отримує Бруно Араухо. Сподіваємось все обійдеться...
33’ Раимофф фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
42’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хуан Куадрадо
47’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Карлос Вальдеррама не зміг потрапити по воротах!
51’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Деукалайон Ксенакис
62’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Карлос Вальдеррама забиває приголомшливий м'яч у ворота!
65’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
68’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Сандро Рамирес
70’ Деукалайон Ксенакис фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
80’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Луис Муриэль
81’ Карлос Вальдеррама зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ Сильний та точний пас віддав Халид Булахруз і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
89’ Карлос Клерк проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!