07.10.2024 20:58
Уголек Arena
1’ Футболісти команди Уголек 1052 розіграли м'яч із центру поля
5’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Квадво Асамоа
11’ Андреа Раноккья зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
14’ Відібравши м'яч, Ренату Саншеш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
16’ Маркус Ингвартсен вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
19’ Мда... Франсишку Консейсау... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
25’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
29’ Сильний та точний пас віддав Хатем Бен Арфа і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
32’ Дааа... Хоакин Фернандес не зміг прийняти пас від свого партнера...
33’ Хоакин Фернандес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
35’ Квадво Асамоа проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
41’ Билол Кодиров фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
49’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
54’ Нето легко перехоплює м'яч
62’ Що ж робить гравець команди Уголек 1052, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
64’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
69’ Ренату Саншеш точно зіграв головою на партнера по команді!
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Кураньи у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
71’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Ренату Саншеш
75’ Після проходження флангом Рейнальдо віддав точну передачу на протилежний фланг
85’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Душан Влахович
86’ Гравець віддає наскрізний пас і Рейнальдо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!