Союзний кубок

07.10.2024 20:58
ШОСТА РОТА Arena
1’ Команда ШОСТА РОТА 1669 розпочала з центру поля
6’ Знаменитий гравець Сандро Рамирес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
6’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Максим Степаненко чітко вкинув м'яч у гру
12’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
16’ Після жахливої помилки захисника Александр Степаненко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
18’ Гравець Степан Бджола набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
22’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
26’ При виконанні кутового удару Саша Семерик несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
37’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
43’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
48’ Гравець віддає наскрізний пас і Светлана Степаненко у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
52’ Жахливий та неточний пас віддав Олег Стадничак своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
60’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Валентин Степаненко
65’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
68’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Валентин Степаненко
72’ Александр Степаненко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
75’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
79’ Після легкого удару гравцем Светлана Степаненко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
80’ Светлана Степаненко порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
85’ Після проходження флангом Олег Стадничак віддав точну передачу на протилежний фланг