Союзний кубок

07.10.2024 20:41
3’ Парамонимос Канделаки практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Камбар Идрисов забиває ГОЛ!
10’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Бозед Араго
16’ Бозед Араго красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди ШІНТЕ 944
18’ І з м'ячем Базила Давид після ідеального підкату
22’ Эсдрас Канарис у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
26’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бозед Араго
36’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
46’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Раимофф
51’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
55’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
61’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
61’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Вит Заславский
67’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
69’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Бозед Араго віддав пас в нікуди!
73’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
79’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
85’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Базила Давид