07.10.2024 20:15
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
3’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Минори Мацуока забиває ГОЛ!
6’ Відібравши м'яч, Кевин Фолланд віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
15’ Суддя призначає пенальті. Факундо Кейрос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
16’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Минори Мацуока віддав пас в нікуди!
18’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
28’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хоакин Фернандес
34’ Сильний удар по воротах, але Амар Нездольцев у стрибку легко відбив цей м'яч!
43’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
48’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ Після невиразного відбору, атаку почав Франсишку Консейсау
62’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
65’ Джесси Лингард від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
73’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Факундо Кейрос
78’ Ренату Саншеш подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
88’ Яка передача і Минори Мацуока пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Амар Нездольцев на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
89’ Яка передача і Криштиан Пайва Паулета пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
89’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Мейсон Маунт отримує попередження