07.10.2024 20:07
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
10’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хоакин Фернандес
13’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
17’ Ну треба ж! Маркиньос віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
19’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Михэджло Депрерадович
22’ Мэттью Уодсворт головою відбиває м'яч
25’ М'яч за межами поля, вкидає Хуан Бернат
30’ При виконанні кутового удару Франсишку Консейсау несподівано та красиво забиває ГОЛ!
33’ Ренату Саншеш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
43’ Жахливий та неточний пас віддав Маркиньос своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
44’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Душан Влахович віддав пас в нікуди!
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
49’ Вдало віддав пас Франсишку Консейсау своєму гравцю!
55’ Хоакин Фернандес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ Команда Manchester cityy 789 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Бернат легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
65’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Джетт Белл
68’ Гравець команди Manchester cityy 789 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
74’ Гравець віддає наскрізний пас і Франсишку Консейсау у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Боротьба за м'яч у повітрі і Хоакин Фернандес буквально лягає на спину опонента!
82’ Мда... Адорджан Бабич... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
87’ Гравець Ренату Саншеш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!