Союзний кубок

07.10.2024 20:04
Россошь Arena
1’ Футболісти команди Россошь 730 розіграли м'яч із центру поля
5’ Мэзэки Симидзу витягає дуже складний удар
9’ Хелайодорос Алексис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Россошь 730! Видно злагодженість у діях!
14’ Мигель Карпинтеро вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
17’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Имр Новак
20’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Симон Варник
28’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
32’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
38’ Сельвио Алер віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Россошь 730! Видно злагодженість у діях!
48’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
53’ Гравець видалений грамотно грає на виході
61’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
66’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
70’ Хелайодорос Алексис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
80’ Жахливий та неточний пас віддав Симон Варник своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
83’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
90’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді