07.10.2024 19:48
Перемога Arena
1’ Команда Перемога 836 розпочала з центру поля
3’ Хуан Бернат вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
9’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Ренату Саншеш
13’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Маркиньос
15’ Арон Лигети проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
19’ Франсишку Консейсау прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
23’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Яго Аспас отримує попередження
28’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
29’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хуан Бернат
33’ Ну треба ж! Бруну Мендаш Хипайлито віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
39’ Гравець Кевин Фолланд набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
39’ Суддя призначає пенальті. Яго Аспас пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
41’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Предраг Стойкович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
42’ Хуан Бернат зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
48’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сулислав Голуховский чітко вкинув м'яч у гру
53’ Нето важко ловить м'яч
54’ Після жахливої помилки захисника Рикардо Верхувен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Педро Бьянки спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
63’ Рикардо Верхувен на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
65’ При спробі обійти суперника гравець Кевин Фолланд підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
72’ Счеосни Новак показує найвищу техніку воротарської майстерності
79’ Мейсон Маунт точно зіграв головою на партнера по команді!
86’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кевин Фолланд