07.10.2024 19:48
Fc Monako Arena
1’ Футболісти команди Fc Monako 542 розіграли м'яч із центру поля
9’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
14’ Після жахливої помилки захисника Лима Алентейну без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
15’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
24’ Матье Жиль від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
28’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
30’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
38’ Вдало віддав пас Норман Гуммель своєму гравцю!
43’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
48’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
53’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
59’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
66’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Що ж робить гравець команди Alban Celtic 795, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
77’ У грубому підкаті Херакльз Алексис зносить суперника з ніг!
84’ Роберт Полгар неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
88’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата