07.10.2024 18:09
1’ Футболісти команди Quva FC 1495 розіграли м'яч із центру поля
4’ Жахливий та неточний пас віддав Огнен Вукоевич своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
6’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карлос Клерк забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
16’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
23’ Михэйло Вучинич головою відбиває м'яч
25’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Фернандо Морьентес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
29’ Після легкого удару гравцем Хосе Герреро по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Ех, Тим ван Реммерсваал... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
39’ Джиованни Паскуале від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Хосе Анхель втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
45’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
54’ Шикарний аут та м'яч вкине Бруно Араухо
58’ Сильний та точний пас віддав Педро Уго Аморим і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
68’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Бруно Араухо
76’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Огнен Вукоевич правильно віддати пас на партнера!
86’ Після образи суперника Хосе Герреро нахабно штовхає його!
88’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хосе Герреро забиває ГОЛ!