07.10.2024 17:05
Карпати Лємберг Arena
1’ Футболісти команди Карпати Лємберг 2058 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після легкого удару гравцем Андреас Бреме по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
4’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Элдин Якупович
6’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Бруно Араухо
8’ Тим ван Реммерсваал спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
15’ У грубому підкаті Джемма Боннер зносить суперника з ніг!
19’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Джемма Боннер
22’ Боротьба за м'яч у повітрі і Деукалайон Ксенакис буквально лягає на спину опонента!
30’ Яспер Силлессен головою відбиває м'яч
39’ І знову Андреас Бреме віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
48’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
50’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Тимур Стецькив
54’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
65’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
70’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Деукалайон Ксенакис
72’ Після прострільного удару по воротах Адриана Леон рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
72’ Бруно Араухо порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
74’ Карлос Клерк зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
74’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Деукалайон Ксенакис
79’ Селжук Инан фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
82’ Адриано Рибейро красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Карпати Лємберг 2058
88’ Після прострільного удару по воротах Венди Ренар рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим