07.10.2024 16:51
Заречье Arena
1’ Команда Заречье 686 розпочала з центру поля
9’ Клавдий Чежунов на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
9’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
10’ Яка передача і Карлос Клерк пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
16’ Бруно Араухо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
25’ Суддя призначає пенальті. Джозси Месарош пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
26’ Джозси Месарош красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Заречье 686
29’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
32’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
32’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Мда... Андрий Назарчук... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
42’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
43’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Деукалайон Ксенакис
50’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Раимофф і непогано виносить його в центр поля
56’ Бруно Араухо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
60’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
65’ Тим ван Реммерсваал від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
68’ Пьетро Пиччиони порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
76’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
78’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
85’ Раимофф прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
90’ Після прострільного удару по воротах Халид Булахруз рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!