07.10.2024 16:50
5’ Сильний та точний пас віддав Бруно Араухо і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
11’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Раимофф...
21’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Раимофф
28’ Дааа... Графите не зміг прийняти пас від свого партнера...
31’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
40’ Лукас Лима віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ТОРНАДО 1753 гра в середині поля
53’ Роджерио Сени непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
56’ Після жахливої помилки захисника Давид Кипиани без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
57’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Габриэль
58’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Екатерина Севастьянова отримав сильну травму
58’ При виконанні кутового удару Графите несподівано та красиво забиває ГОЛ!
66’ Роджерио Сени грамотно грає на виході
74’ Тим ван Реммерсваал на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
76’ Тим ван Реммерсваал добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
78’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Бруно Араухо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ Шикарний аут та м'яч вкине Силас
87’ Шикарний аут та м'яч вкине Педро Уго Аморим